معرفی کتاب: اثر مرکب

زمان مطالعه: 3 دقیقه
0
(0)

کتاب درخشانِ “اثر مرکب” آقای دارن هاردی معروف تر از آن است که نیازی به معرفی داشته باشد. ولی برای افرادی که هنوز این کتاب را مطالعه نکرده‎‌اند این کتاب را در چند خط معرفی می کنیم.

موضوع اصلی کتاب چیست؟

کتاب اثر مرکب در حیطۀ کتاب های کاربردی موفقیت است، و هدفش کمک به خوانندگان در رسیدن به اهداف مختلف است. این کتاب به مسائل پایه ای و مفهومی موفقیت نظیر انتخاب ها، عادت ها، تاثیرات و … می پردازد و این مفاهیم پایه ای را در انتهای هر بخش با ارائه گام های عملی تکمیل می کند. از این حیث می گوییم این کتاب کاربردی است که مفاهیم پایه ای را با دستورالعمل های اجرایی ترکیب کرده است.

ایدۀ اصلی کتاب اثر مرکب چیست؟

ایدۀ اصلی کتاب بدست آوردن پاداش‌های بزرگ از طریق مجموعه‌ای از انتخاب‌های کوچک و هوشمندانه است. ایده ای که دارن هاردی مطرح می کند این است که برای رسیدن به نتایج بزرگ نیازی نیست کارهای خیلی بزرگ و سختی انجام بدهید، بلکه باید از کوچک ترین تغییرات شروع کنید. تغییرات متعددِ کوچک و مداوم در طول زمان باعث ایجاد تغییرات بزرگ می شود. اثر مرکب در واقع اثر ترکیبی همین تغییرات کوچک در بلندمدت است.

اثر مرکب مناسب چه افرادی است؟

اثر مرکب یک کتاب عمومی است و برای همۀ افراد کاربرد دارد. هر هدفی که در زندگی داشته باشید خواندن این کتاب برای دستیابی به آن هدف کمکتان می کند. موضوعات کتاب در تمام عرصه های زندگی قابل استفاده است.

دارن هاردی کیست؟

دارن هاردی کارآفرین، نویسنده و سخنران معروف آمریکایی است که در سال 2010 کتاب اثر مرکب را تالیف کرده است. دارن هاردی همچنین ناشر و دبیر تحریریۀ سابق مجله موفقیت (success) آمریکاست. دارن هاردی بسیاری از اطلاعات و تجارب خود در زمینۀ موفقیت و رشد فردی را در مصاحبت با افراد موفق در همین مجله کسب کرده است.

ارزیابی افراد موفق از این کتاب چگونه بوده است؟

این کتاب توسط افراد مشهور و موفق زیادی تحسین و توصیه شده است. بسیاری از این تحسین ها و توصیه ها در ابتدای کتاب آمده است. افرادی نظیر آنتونی رابینز، برایان تریسی، جک کنفیلد، جان مکسول، تی هارو اکر و … این کتاب را توصیه کرده اند.

جمع بندی: این کتاب یک دورۀ جامع اصول موفقیت است. اصولی که بخش هایی از آن را می دانستیم ولی همۀ آنها را به این شکل به صورت یک جا درک نکرده بودیم. خواندن این کتاب را به همۀ مخاطبان سایت کسب خلاق توصیه می کنیم. امیدواریم در دستیابی به اهداف خود موفق باشید.

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Last Minute Vacations Package

SAVE UP TO 80%

Enter Your Email To Find Discount On Your Dream Vacations!
GET MY DISCOUNT OFFER
Hurry up, Limited Deals Available!
close-link

آیا قبل از خرید می‌توانم بخشی از کتاب را مطالعه کنم؟

بله، حتماً. رضایت شما خیلی بیشتر از فروش یک کتاب برای ما اهمیت دارد. ما هم مثل شما در هنگام خرید دوست داریم اطمینان کافی را پیدا کنیم. 

ایمیل‌تان را وارد کنید تا بلافاصله 60 صفحۀ اول کتاب را بصورت رایگان برایتان ایمیل کنیم. بخش زیادی را برایتان ارسال می‌کنیم تا با خیال راحت تصمیم‌گیری کنید.
 
همین الان 60 صفحه اول را برایم ایمیل کنید.
close-link

برای دانلود مینی دورۀ «حسابداری برای مدیران» ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید.

پس از اینکه ایمیلتان را وارد کردید، لینک دانلود ویدئوها پس از چند دقیقه برایتان ارسال می‌شود.
 
همین الان لینک دوره را برایم ایمیل کنید.
close-link
question