هدف از راه اندازی سایت کسب خلاق:

امروزه ارتباط میان صنعت و دانشگاه برای پیشرفت جامعۀ ما امری ضروری است. نیاز کسب و کارهای ایرانی به دانش بروز و دقیق در حوزه‌های کاری هر روز بیشتر می‌شود. از طرفی تولیدات علمی خوبی نیز در دانشگاه‌های ما وجود دارد. ولی همچنان شاهد آن هستیم که از این تولیدات علمی در شرکت‌ها و سازمان‌ها به خوبی استفاده نمی شود، که یکی از عوامل آن غیرکاربردی بودن مطالب است. کتاب ها و مقالات حجیمی که مطلب را به زبانی پیچیده و بسیار مفصل بیان می کند. بسیاری از تولیدات علمی ما فقط به درد دانشگاه ها می خورد و مدیر و کارمند ما وقت خواندن و بکارگیری آن را ندارد.

هدف ما از راه اندازی کسب خلاق بیان مطالب کاربردی و مفید مورد نیاز کسب و کارها به زبانی ساده ولی مفهومی و دقیق است. و اعتقاد داریم دانش مورد نیاز امروز فضای اقتصادی ما از این جنس است. به امید رونق کسب و کارهای کشور عزیزمان ایران.

کسب خلاق چه خدماتی ارائه می دهد:

به طور کلی خدمات ما ارائۀ آموزش و مشاوره است. و در موضوعات حسابداری، مدیریت مالی، مالی برای مدیران غیر مالی، سواد مالی و … فعالیت می کنیم و با تولید کتاب، مقالات، آموزش‌ها و دوره های آنلاین، ایبوک و… مطالب مورد نیاز کسب و کارها را ارائه می‌کنیم.

سعی ما بر این است که خدماتمان بالاترین کیفیت را داشته باشد. ما فقط به دنبال ارائه مطالب نیستیم، بلکه به دنبال آن هستیم مطالب را با بهترین شیوه های آموزشی ارائه کنیم. چیزی که در کلاس های دانشگاهی کمتر دیده می شود. به اعتقاد ما آموزش یک تخصص و مهارت مهم است و یک مدرس علاوه بر دانش تخصصی حتما باید در حوزۀ آموزش نیز تخصص لازم را داشته باشد.

رسالت ما ارائۀ کاربردی ترین آموزش های کسب و کار با بهترین شیوه های آموزشی است.